Na Rádiu SÁZAVA dnes odstartovalo živé, moderované vysílání!

Autor: admin <info@radiosazava.cz>, Téma: Program, Radio, Vydáno dne: 03. 12. 2022

Není to tak dlouho co oficiálně zahájilo své vysílání Radio SÁZAVA v našem multiplexu COLOR DAB+. Dnes přichází druhá kapitola existence našeho rádia a tou je Start živého moderovaného vysílání. Jako první jste mohli v dnešních dopoledních hodinách slyšet hlas Standy Čeňka z našeho středočeského studia.A Standa Čeněk bude i nadále tím hlasem rádia SÁZAVA, který budete moci slýchat čím dále tím častěji. Dnešní krátké vysílání bylo jakýmsi ověřovacím testem, že spojení ze středočeského studia funguje, že jsou v pořádku i ostatní technické náležitosti a vše je nastaveno tak jak má být. Živé vysílání již brzy doplní i další hlas a tím bude Tomáš Vladeka.

Dnešní živé vysílání však není první moderované vysílání na Raádiu SÁZAVA. Již v současnosti můžete naladit (zejména v odpoledních a večerních hodinách) celou řadu našich moderovaných hudebních pořadů. Jejich přehled, resp. též přehled vysílacích časů najdete v týdenním programovém přehledu.

Jen namátkou Vás můžeme pozvat např. k poslechu Pořadu Čajovna, který se vrací do let minulých a zasvěceným komentářem Petra Žantovského Vás provede nedávnou historii především české hudební scény. Ve večerních hodinách nabízíme také další pořady, jako např. Rock & Pop Revue s DJ Nikolasem nebo Gramorevue s Jendou Kulíkem a další. Přehedně o programu zde>>

V neposlední řadě je to pak American Country Expres s naším nevidomým moderátorem Martinem svátkem.