PROGRAM POŘADY RADIO SPECIÁLY LIDÉ
Lidé z rádia, moderátoři - podrobnosti
Moderátoři HEYRADIA - přehledná tabulka
| Jan Kulík | Lenka Šteklová | Přemek Petrák | Milan Krčil | Žaneta Dzobová | Alex McBeat | Ondřej Kroupa | Tomáš Rada | Lišák |


Jenda Kulík Jenda Kulík
Tak to jsem já, Jenda; swingař a rocker, též alternativec, v neposlední řadě hudební sběratel a náruživý diskofil. A jak se mnou a rádii? Na českých privátech jsem asi nejstarší moderizátor, nutno s tím trochu počítat. Pamatuji toho dost, léta šedesátá, beatlemánii, festival ve Woodstocku a o rádiu Luxembourg nemluvě. I počátky privátního vysílání u nás v první půli 90´let. Jak krásné doby to byly, selektorů nebylo. Mohu říci slovy Allana Aldrige, autora ilustrované knížky o Beatles: Že jsem byl, „mezi těmi, co to viděli“. To mě pochopitelně neopravňuje k tomu, abych dělal ramena, spíš naopak. Čas oponou trhnul, znáte to. Ode mne uslyšíte bigboš, alternativu, jazz i zcela obyčejnou muziku pro radost. V pátek vždy roztopím lokomotivu a vyrazíme s Country Expresem. Hezký poslech a držte vlnu.
Jdi nahoru

Přemek Petrák Přemek Petrák
Již několik let se věnuji ozvučování, moderování různých akcí. Práce s mikrofonem mne baví natolik, že jsem posbíral trochu sebevědomí a přihlásil se do rádia Sázava. Moje oblíbená hudba se točí okolo rocku, folku i country - tudíž ideální souznění s 89.3 FM. Jarek Nohavica, Beatles, Tina Turner, Čechomor, Vláďa Mišík, Honza Spálený, Tom Petty, Petr Novák, Pink Floyd, Bruce Springsteen.....a mohl bych jmenovat spousty dalších interpretů které mám vždy někde při ruce. Rád Vám budu dělat průvodce odpoledním vysíláním na 89,3 FM. Držím vlnu ;-)


Jdi nahoru

Moderátor radia Lenka Šteklová
Od roku 2015 živě v ranním vysílání každé pondělí, středu a čtvrtek z Vlašimského studia, vždy mezi 11:00 a 14:00 hodinou.

Pondělí - Klasické informace, s důrazem na info ze světa sportu.
Středa - hudební a kulturní tipy, co se kde aktuálně děje
Čtvrtky - pozvánky na biják! filmové recenze, filmová muzika

Jdi nahoru

moderátor radia HEY Milan Krčil
Od podzimu 2016 v Pardubickém studiu, od února 2017 v "celoplošném" vysílání. Milanova láska k rádiím se stala na plno praxí, v roce 2005 v Rádiu Profil Pardubice na marketingovém a posléze i studiovém oddělení (natáčení spotů) a moderování PR akcí. Následně v Rádiu OK Hradec Králové (dnes Rádio Blaník), poté Rádio Hey, následně ve vlastním projektu 1. nemocničního rádia v ČR, Rádia Pohoda, zaměřeného na rockový formát. A co miluji na rozhlasové práci? Vás, milé posluchače, radost z hudby, příjemných informací a písniček na přání, které Vás potěší.

Pravidelně ve vysílání: PO až PÁ mezi 06:00-11:00, vždy z Pardubického studia.
Jdi nahoru

Moderátor radia Žaneta Dzobová
V éteru našeho rádia každý pátek, vždy z pardubického studia mezi 14:00 a 17:00 hodinou - v pořadu Rock SHOW se Žanetou (nově v repríze v sobotu mezi 9 - 12 hodino)
Jdi nahoru

Moderátor radia Ondřej Kroupa
Od prosince 2016 v radiu HEY v Rumburku. Okolo rádií se motám už od roku 1995 ale první vysílání bylo na rádiu Delta Mladá Boleslav v roce 1999 (Dnes rádio Kiss Delta ) kde jsem vysílal noční program. Po přestěhování do Rumburku jsem se věnoval od roku 2011 vlastnímu internetovému projektu Severočeské Radio, zaměřeného na zahraniční osmdesátá léta. Práce v rádiu je srdeční záležitost a na práci mám rád kontakt s posluchači.


Jdi nahoru

Moderátor radia Tomáš Rada
V radiu HEY od roku 2017. Sám o sobě: Jak jsem se dostal k moderování na rádiu HEY? Na tuhle otázku jsem stále nenašel odpověď, ale vím, že se moderování zařadilo mezi mé koníčky. Pár let ozvučuji a moderuji různorodé akce a také hraji v kapele.

Aktuálně připravuji speciální pořad Hudební výročí. V tomto pořadu se zaměřuji na významné události, které se stali v minulosti a nějakým způsobem ovlivnili hudební dění. Tento pořad můžete slyšet každou neděli, mezi 11. a 12. hodinou.
Více o pořadu Hudební výročí zde>>
Jdi nahoru

Moderátor radia Lišák "Chulimanga-Džibuti"
Od ledna v éteru našeho rádia, živě z jihočeského studia. Každý pátek mezi 19 hodinou a půlnocí kontaktní pořad s posluchači, aneb Lišákovo páteční jihočeské rockové párty. Párty pokračuje podle posluchačů až do časného soborního ranního kuropění.
Jdi nahoru

Alex McBeat Alex
Alex působil v ranním vysílání HEY Rádia. Moderátor, muzikant, člen kapely Votchi. Aktuálně od ledna 2017 dlouhodobě v zahraničí...

Dříve: Pravidelně ve vysílání od každý všední den mezi 07:00 - 11:00 hodinou z pražského studia.Jdi nahoru


Občasní moderátoři - moderátoři bývalí:

Jirka Juřena Jiří Juřena
Dlouholetý rozhlasový matador, tedy "nejen" moderátor, ale i člověk mnoha dalších profesí, muzikant, člověk s bohatými zkušenostmi s vysíláním soukromých rádií...
Momentálně na dlouhodobé indiánské dovolené, kde čerpá inspiraci do budoucího života.
Jdi nahoru

Nikola Zehnal DJ Nikolas alias Nikola Zehnal
Moje profesionální kariéra se datuje do roku 1987, kdy jsem jako profesionální umělec, zprostředkováván KKS (Krajská umělecká agentura Ostrava), začal působit na Severní Moravě v mnoha klubech a diskotékách. Po rozpadu KKS jsem stál u zrodu první rozhlasové stanice soukromého charakteru na Severní Moravě, tenkrát Star Rádio Morava (informace pro pamětníky), jako jeden z prvních moderátorů a hudebních redaktorů. V rádiu jsem působil do roku 1997 Následovaly další rádia na severní Moravy ,kde jsem střídavě působil jako redaktor, tvůrce programů , moderátor. Touto činností se dodnes zabývám, stejně jako živá vystoupení v klubech nebo soukromých akcích. Hudební zaměření: Všestranné Nejvíce oblíbený styl: Všechny žánry a styly elektrické i akustické hudby ve středních beatech.
Jdi nahoru

Němý DJ Němý DJ
Němý DJ je náš virtuální moderátor, který Vás provádí vysíláním vždy, když není ve studiu nikdo z ostatních moderátorů.
Jdi nahoru