HEY Radio - všechny naše FM Sleduj rádio HEY na Instagramu Sleduj rádio HEY na facebooku RSS kanál HEY Radia Play.cz - HEY Radio
HEY RADIO - s námi Vám bude HEY!
play live Poslouchej HEY RADIO - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách HEY Radia, dnes je středa 20. ledna 2021 | Svátek má Ilona, zítra Běla  

Jenda Kulík Jenda Kulík

Swingař, rocker, též alternativec, v neposlední řadě hudební sběratel a náruživý diskofil. Na českých rádiích patřím asi k nejstarším moderizátorům, nutno s tím trochu počítat. Pamatuji toho dost, léta šedesátá, beatlemánii, festival ve Woodstocku a o rádiu Luxembourg nemluvě i počátky privátního vysílání u nás počátku 90´let. Jak krásné doby to byly, selektorů nebylo. Mohu říci slovy Allana Aldrige, autora ilustrované knížky o Beatles: Že jsem byl, „mezi těmi, co to viděli“. To mě pochopitelně neopravňuje k tomu, abych dělal ramena, spíš naopak. Čas oponou trhnul. Ode mne uslyšíte bigboš, alternativu, jazz i zcela obyčejnou muziku pro radost. Hezký poslech a držte vlnu.
Pořady Jendy Kulíka - přehledně: (více na jeho samostatné stránce) zde>>

Milan Krčil

Od podzimu 2016 v Pardubickém studiu, od února 2017 v "celoplošném" vysílání. Milanova láska k rádiím se stala na plno praxí, v roce 2005 v Rádiu Profil Pardubice na marketingovém a posléze i studiovém oddělení (natáčení spotů) a moderování PR akcí. Následně v Rádiu OK Hradec Králové (dnes Rádio Blaník), poté Rádio Hey, následně ve vlastním projektu 1. nemocničního rádia v ČR, Rádia Pohoda, zaměřeného na rockový formát. A co miluji na rozhlasové práci? Vás, milé posluchače, radost z hudby, příjemných informací a písniček na přání, které Vás potěší.
Pravidelně ve vysílání: PO až PÁ mezi 06:00-11:00, vždy z Pardubického studia.

Standa Čeněk

V radiu HEY od roku 2017. Aktuálně moderuje ranní blok v časech 6:00 - 9:00 hodin z pražského studia a připravuje pravidelný pořad "Playlist - aneb hudební novinky", resp. pořad "Stalo se právě dnes, aneb kalendárium".


Vysílání Standy Čeňka: (více na jeho stránce) zde>>


Tomáš Vladeka

Jsem sice benjamínkem rozhlasové party, ale zkušeností s moderováním jsem už za více než 10 leté působení v rádiích pár nasbíral. Jaké mám vzdělání a jaké jsem znamení zvěrokruhu se ode mě bohužel tady nedozvíte. Ulítávám na muzice, hledání kešek a cestování. Jsem veselá kopa a párty se mnou je občas peklo... Miluju dobrý pivko a skvělou zábavu. O tom, že se se mnou nikdy nudit nebudete, se můžete přesvědčit každý všední den mezi 14:00 a 17:00 hodinou. Pokud Vás cokoliv o mně zajímá, nebo mě chcete na své akci, napište mi. Těším se!

Michael Viktořík

Na radiu HEY již cca. od roku 2013. Původně se svojí Show "Svět podle Michaela", která se přesunula na naše sesterské COLOR Music Radio. Aktuálně Michael připravuje Funk-Rokovou SHOW, kterou vysíláme v časech mezi 18:00 až 19:00 hodinou, vždy v pondělí a v repríze pak v pátek.


Více info o Michaelovi: (Wikipedia) více>> | Resp. též: zde>>


Ondřej Kroupa

Od prosince 2016 v radiu HEY v Rumburku. Okolo rádií se motám už od roku 1995 ale první vysílání bylo na rádiu Delta Mladá Boleslav v roce 1999 (Dnes rádio Kiss Delta ) kde jsem vysílal noční program. Po přestěhování do Rumburku jsem se věnoval od roku 2011 vlastnímu internetovému projektu Severočeské Radio, zaměřeného na zahraniční osmdesátá léta. Práce v rádiu je srdeční záležitost a na práci mám rád kontakt s posluchači.


František Wich

František Wich připravuje pořad Francouzské wichytávky, do kterého vybírá převážně rockové písničky frankofonní hudební scény. Je přesvědčen, že tato muzika není o nic méně zajímavější, než angloamerická produkce, jíž jsme někdy zahlceni.
V minulosti pracoval v řadě dnes již neexistujících rádií a k mikrofonu se vrací po dlouhé odmlce, když mezitím stihl napsat třeba - jako bokovku - dvoudílnou Rock/Pop encyklopedii (Volvox Globator, 1999).

Více o pořadu Francouzské Wichytávky: zde>>

Petr Zlámal

Jsem odkojený rockem. Po Sametové revoluci jsem měl to štěstí stát u zrodu první soukromé rozhlasové stanice na Moravě. Osm báječných let jsem vysílal v tehdy rockově orientovaném rádiu Kiss Morava, ve kterém jsem moderoval pořady "120 minut rocku", "Hitparáda 70. let" a "Absolutní rok". Zvláště v prvních letech to bylo neskutečně úžasné - neexistovaly žádné playlisty, vše se hrávalo z cédéček nebo desek a do "práce" jsme si nosili ještě nikým nehrané, právě vydané "panenské" desky, které jsme hrdě pustili do éteru jako první. Poté jsem vysílal v ostravském rádiu HEY! V letech 1999 až 2011 jsem vlastnil a tvořil rockový web Bestrock.cz; nějaký čas jsem také publikoval své hudební články v měsíčníku Audio/Video. Neustále se probírám novou muzikou, i když je zřejmé, že to nejlepší z rocku vzniklo již před mnoha lety.
Od října 2019 každé pondělí od 21:00 na rádiu HEY dvouhodinový speciál "Rockové démanty".
Více o pořadu Rockové démanty: zde>>

Jakub Melín

Milovník hudby 70. a 80. let všech možných stylů, příležitostný DJ, nadšený hifista a sběratel desek. Na Radiu HEY připravuje speciální pořad New Wave, kde uslyšíte hlavně hudbu New Wave 80. let Pořad New Wave Jakuba Melína můžete poslouchat v těchto časech:


New Wave | Středa 01:00 - 02:00 h | Více o pořadu, playlisty: zde>>


Tomáš Rada

V radiu HEY od roku 2017. Sám o sobě: Jak jsem se dostal k moderování na rádiu HEY? Na tuhle otázku jsem stále nenašel odpověď, ale vím, že se moderování zařadilo mezi mé koníčky. Pár let ozvučuji a moderuji různorodé akce a také hraji v kapele.

Aktuálně připravuji speciální pořad Hudební výročí. V tomto pořadu se zaměřuji na významné události, které se stali v minulosti a nějakým způsobem ovlivnili hudební dění. Tento pořad můžete slyšet každou neděli, mezi 11. a 12. hodinou.
Více o pořadu Hudební výročí: zde>>

Jirka Basta

V radiu HEY od roku 2018. Aktuálně nemoderuje a věnuje se jiným aktivitám. Jirka na rádio nezanevřel a hledá vhodný termín, kdy se opět vrátí do vysílání...


Vysílání Jirky BASTY: (více na jeho stránce) zde>>


Petr Gratias

Petr v Brněnském studiu připravoval a uváděl pořad Kytaroví hrdinové.
Pracoval jako autor a moderátor letech 2006 až 2009. Připravoval tematické pořady Rock Caffé a později Rock Antikvariát. Je orientován především na hudbu šedesátých a sedmdesátých let s poměrně širokým záběrem. Je autorem a spoluautorem knih Černý racek - o Oldřichu Veselém (Vakát 2009), V erbu Progres - o brněnské artrockové skupině (Jota 2014) a Decibely nad Brnem (Jota 2015).

více info o Petrovi, jeho pořadu a vysílacích časech: zde>>

Na stránkách HEY Radia jsou právě 4 lidé
 Klasické Menu:
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace Android QR Code
Celkem778289
Leden112178
Dnes24
Online4
Home |  Program |  Pořady |  Hudba |  PlayListy |  Mp3 |  on-Air |  Diskuse |  Radio |  Lidé |  Partneři |  Kontakt |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2019, prostřednictvím phpRS redakčního systému