Program

Programove zmeny a novinky v roce 2018

| 04. 01. 2018 (3620 přečtení)

Počátkem ledna radio HEY spustilo svůj "inovovaný" playlist! Hudební novinky tak již nyní můžete otestovat v našem vysílání. Průběžně budeme i nadále na playlistu pracovat. A jaké další změny a novinky v programu našeho rádia můžete očekávat? Čtěte dále>>

V našem programu se postupně objeví některé zcela nové pořady, některé pořady naopak buď zcela zaniknou a nebo je přesuneme do jiných vysílacích časů.

Rockový pekáč
Je nový pořad z brněnské dílny. Objevil se již krátce před vánocemi a bude pokračovat i nadále v roce 2018. Premiéra letošního prvního dílu bude 8.1.2018 v 16:00 hodin!

Rockový speciál s Majklem Ví
V průbehu ledna, max. února by se měl objevit zcela nový rockový speciál, který bude připravovat a pozor! "živě" uvádět Majkl Ví! Název zatím nemáme zcela doladěn, ale již brzy se vše dozvíte.

Hitparáda HOT 12
Hitparáda se naopak přesune do večerních, resp. nočních hodin. Hitparáda HOT 12 je orientovaná spíše na posluchače našeho sesterského rádia COLOR, kde bude pokračovat i nadále ve stejných vysílacích časech.

Pérák
To je pracovní název nového pořadu, který připravujeme a který by se měl objevit v průběhu ledna či února v našem vysílání. Podrobnosti již brzy přineseme!

DEPO
Pořad DEPO bude prozatím "pozastaven". Nicméně informace z moto a auto sportu se budou i nadále objevovat v pondělní hodince živého vysílání s Lenkou. Takže příznivci tohoto typu pořadu a informací o své určitě nepřijdou ani v roce 2018!

Takto tedy telegraficky o našem programu - co Vás čeká počátkem roku 2018.
Dotazy na náš program můžete směřovat na náš e-mail>> a nebo můžete zkusit i
telefonický dotaz na některý z našich telefonických kontaktů.


Celý text článku je zobrazen

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5

Celý text | Autor: admin |